دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت | بلاگ

دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد

پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت با استفاده از زبان برنامه نويسي سي شارپ ( c# ) طراحي و تنظيم شده است.


سورس کد اين پروژه بسيار ساده و قابل درک براي تمامي دانشجويان مي باشد و به دليل اين که توضيحات تمامي سورس کد پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت داخل داکيومنت به صورت کامل و خط به خط توضيح داده شده است شما مي توانيد با مطالعه و بررسي اين داکيومنت به نحوه اجراي پروژه و توضيحات سورس کد آن کاملا مسلط شويد.


پايگاه داده استفاده شده در اين پروژه در اس کيو ال سرور ( Sql Server ) مي باشد. ديتابيس پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت تا سطح 3nf نرمال سازي شده و تمامي موجوديت ها، صفت ها و ارتباط بين جداول به طور دقيق با استفاده از کليد هاي اصلي و خارجي مشخص شده است.


پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت داراي زيبايي بسيار خوب و در سطح دانشجويي مي باشد، ظاهر اين پروژه به گونه اي طراحي شده است که ساده، زيبا و قابل درک براي دانشجويان باشد.


پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت توسط مهندسين اين مرکز ( مرکز پروژه هاي دانشجويي ) طراحي و برنامه نويسي شده است به همين دليل مسئولين پشتيباني پاسخگوي تمامي سوالات فني و تخصصي شما خواهند بود.


در صورتي که به پروژه دانلود پروژه حسابداري خانواده با سيستم 3 لايه با سي شارپ دات نت در زبان برنامه نويسي ويژوال بيسيک دات نت ( VB.Net ) و يا با پايگاه داده اکسس ( Access ) نياز داشته باشيد با پشتيباني سايت تماس بگيريد.


مرکز پروژه هاي دانشجويي


 


دانلود اين فايل


 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 30 اسفند 1395 ساعت: 11:03