سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ | بلاگ

سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد

پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ با استفاده از زبان برنامه نويسي سي شارپ ( c# ) طراحي و تنظيم شده است.


سورس کد اين پروژه بسيار ساده و قابل درک براي تمامي دانشجويان مي باشد و به دليل اين که توضيحات تمامي سورس کد پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ داخل داکيومنت به صورت کامل و خط به خط توضيح داده شده است شما مي توانيد با مطالعه و بررسي اين داکيومنت به نحوه اجراي پروژه و توضيحات سورس کد آن کاملا مسلط شويد.


پايگاه داده استفاده شده در اين پروژه در اس کيو ال سرور ( Sql Server ) مي باشد. ديتابيس پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ تا سطح 3nf نرمال سازي شده و تمامي موجوديت ها، صفت ها و ارتباط بين جداول به طور دقيق با استفاده از کليد هاي اصلي و خارجي مشخص شده است.


پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ داراي زيبايي بسيار خوب و در سطح دانشجويي مي باشد، ظاهر اين پروژه به گونه اي طراحي شده است که ساده، زيبا و قابل درک براي دانشجويان باشد.


پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ توسط مهندسين اين مرکز ( مرکز پروژه هاي دانشجويي ) طراحي و برنامه نويسي شده است به همين دليل مسئولين پشتيباني پاسخگوي تمامي سوالات فني و تخصصي شما خواهند بود.


در صورتي که به پروژه سيستم خريد بليط قطار تحت ويژوال سي شارپ در زبان برنامه نويسي ويژوال بيسيک دات نت ( VB.Net ) و يا با پايگاه داده اکسس ( Access ) نياز داشته باشيد با پشتيباني سايت تماس بگيريد.


مرکز پروژه هاي دانشجويي


 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 19 اسفند 1395 ساعت: 21:33