دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت | بلاگ

دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد

پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت با استفاده از تکنولوژي و زبان برنامه نويسي اي اس پي دات نت ( Asp.Net ) و سي شارپ ( c# ) طراحي و تنظيم شده است.


سورس کد اين پروژه بسيار ساده و قابل درک براي تمامي دانشجويان مي باشد و به دليل اين که توضيحات تمامي سورس کد پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت داخل داکيومنت به صورت کامل و خط به خط توضيح داده شده است شما مي توانيد با مطالعه و بررسي اين داکيومنت به نحوه اجراي پروژه و توضيحات سورس کد آن کاملا مسلط شويد.


پايگاه داده استفاده شده در اين پروژه در اس کيو ال سرور ( Sql Server ) مي باشد. ديتابيس پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت تا سطح 3nf نرمال سازي شده و تمامي موجوديت ها، صفت ها و ارتباط بين جداول به طور دقيق با استفاده از کليد هاي اصلي و خارجي مشخص شده است.


پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت داراي زيبايي بسيار خوب و در سطح دانشجويي مي باشد، ظاهر اين پروژه به گونه اي طراحي شده است که ساده، زيبا و قابل درک براي دانشجويان باشد.


پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت توسط مهندسين اين مرکز ( مرکز پروژه هاي دانشجويي ) طراحي و برنامه نويسي شده است به همين دليل مسئولين پشتيباني پاسخگوي تمامي سوالات فني و تخصصي شما خواهند بود.


در صورتي که به پروژه دانلود سورس بخش پژوهشي دانشگاه به زبان اي اس پي دات نت در زبان برنامه نويسي ويژوال بيسيک دات نت ( VB.Net ) و يا با پايگاه داده اکسس ( Access ) نياز داشته باشيد با پشتيباني سايت تماس بگيريد.


مرکز پروژه هاي دانشجويي


 


براي دريافت پروژه اينجا کليک کنيد...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 27 اسفند 1395 ساعت: 5:22